تخفیف طراحی سایت فقط تا پایان این هفته

10 تکنیک واقعی افزایش فروش در اینستاگرام

اگر شما هم یک پیج برای فروشگاه اینتنرتی خودتان راه اندازی کرده اید، بهتر است با تکنیک هایی که به افزایش فروش در اینستاگرام کمک میکند آشنا باشید و آنها را به کار بگیرید

آشنایی با درگاه پرداخت آیدی پی (IDPay)

درگاه آی دی پی (ID Pay) یکی از روش‌های امن برای پرداخت و تراکنش‌های شما محسوب می‌شود. از ویژگی‌های این درگاه می‌توان به جابه‌جاکردن مبلغ تا سقف 50 میلیون تومان در هر تراکنش اشاره کرد.

افزایش فروش با استفاده از ترب و ایمالز

بسیاری از فروشگاه‌ها به دنبال مشتری برای فروش محصولاتشان هستند ولی نمی‌دانند که این مشتری و کاربران را از کجا پیدا کنند، با فراهم‌کردن بستری برای تبادل و خریدوفروش دو پلتفرم ترب و ایمالز طراحی شده‌اند که کار را برای هر دو قشر فروشنده و خریدار آسان کرده‌اند.

نحوه دریافت نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) برای فروشگاه اینترنتی

اینمدا چیست؟ مراحل گرفتن اینماد به چه صورتی است؟  هزینه دریافت اینماد چقدر است؟ گرفتن نماد اعتماد الکترونیک چقدر ضروری است؟ مراحل دریافت اینماد چقدر طول می کشد؟

قوانین و شرایط مربوط به مالیات فروشگاه های اینترنتی

مالیات فروشگاه های اینترنتی، کاملاً مشابه مالیات فروشگاه های دیگر در دنیای حقیقی ارزیابی می شوند

چرا وب سایت شما فروش کمی دارد یا اصلا فروش ندارد؟

اگر وب سایت شما فروش خوبی ندارد یا اصلاً فروش ندارد و تقریبا نا امید شده اید نگران نباشید. در این ویدئو 3 دلیل کم بودن فروش اکثر وب سایت ها را بررسی میکنیم

سئو دسته بندی محصولات در فروشگاه های اینترنتی

سئو دسته بندی محصولات یکی از بخش هایی است که کمتر به آن توجه می شود و در این ویدئو با تاثیر این صفحه در سئو و فروش سایت می پردازیم

چه محصولی را اینترنتی بفروشیم که سود خوبی داشته باشد؟

 بسیاری از مردم  می دانند که با طراحی فروشگاه اینترنتی، می توانند درآمد خود را افزایش دهند. اما به چند دلیل این کار را انجام نمی‌دهند و شاید یکی از مهمترین دلیل این باشد که نمی دانند چه محصولی را در وب سایت خود بفروشند. 

10 اقدام کاربردی افزایش اعتماد کاربر به فروشگاه اینترنتی

تقریباً تمام شرکت های موفق و دیجیتال مارکتر ها این مسئله را می دانند که اگر نتوانند اعتماد کاربران را نسبت به وبسایت خود جلب کنند خبری از فروش نیست

کارهایی که برای فروشگاه اینترنتی تازه تاسیس باید انجام دهید

چنانچه قصد دارید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید، یا از قبل فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده اید اما فروش ندارید، مشاهده این ویدئو به شما کمک میکند.

5 اشتباه مهلک در صفحه جزئیات محصول که میزان فروش را کاهش می دهند

با برطرف کردن این 5 اشتباه مهلک، میزان فروش اینترنتی محصولات خود را افزایش دهید

گوگل آنالیتیکس چیست؟ تاثیر گوگل آنالیز در افزایش فروش چیست؟

گوگل آنالیتیکس یک ابزار تحلیلی است که توسط شرکت گوگل ارائه شده است. به زبان ساده از این ابزار می توان برای بررسی وبسایت ها و تحلیل عملکرد کاربران آنها استفاده نمود.

فیلتر