40 درصد تخفیف ویژه فقط تا شنبه

طراحی سایت فروشگاهی تهران

شهر تهران، پایتخت ایران زمین، بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر کشور است. شهری که برای بیش از 200 سال به عنوان پایتخت انتخاب شده و بیشتر تصمیم های مهم اداری، اجرایی و سیاسی در آن گرفته می‌شود. شرکت وبنوتک، مفتخر به ارائه خدمات طراحی سایت فروشگاهی به ساکنان عزیز و محترم تهرانی است.

هدف ما این است که به لطف خداوند در زمینه طراحی سایت، جزء بهترین شرکت های طراحی سایت فروشگاهی تهران شویم.

در سال های اخیر در زمینه طراحی سایت بارها با مشتریان ارجمند و فهیم تهرانی کار کرده ایم و به جرات می توانیم بگوییم که حدود 80 درصد مشتریان ما در زمینه طراحی سایت فروشگاهی تهرانی هستند.

در واقع نسبت به مردمان با وسعت طبع و دورنگر تهران، شناخت و ارادت خاصی داریم و به لطف خدا، امیدواریم بتوانیم سرویس دهی خوب و قابل قبولی را به مردمان این شهر ارائه دهیم.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی تهران

اگر می خواهید یک سایت فروشگاهی حرفه ای و پیشرفته داشته باشید و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن منتشر کنید و آنها را بفروشید، باید یک وب سایت با ساختار استاندارد داشته باشید که اصول بازاریابی و کسب و کاردر آن رعایت شده باشد.

اگر تصمیم دارید یک سایت پرفروش داشته باشید، می توانید پلن های را که جهت طراحی سایت فروشگاهی تهران برای شما عزیزان قرار داده ایم را مشاهده کنید. در صورت نیاز به می‌توانید بر روی دکمه درخواست مشاوره کلیک کنید تا همکاران ما بعد از دریافت درخواست طراحی سایت فروشگاهی تهران، با شما تماس خواهند گرفت و مبلغ حدودی را به شما اعلام خواهند کرد و در‌ صورتی که موافق بودید، کار را شروع خواهیم کرد.

سفارشی سازی قالب

سفارشی سازی قالب

بهینه برای سئو

بهینه برای سئو

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت درب منزل

پرداخت درب منزل

کیف پول کاربران

کیف پول کاربران

فیلتر کردن محصولات

فیلتر کردن محصولات فروشگاه

روش های گوناگون ارسال کالا

روش های گوناگون ارسال کالا

مدیریت کاربران

مدیریت کاربران سایت

تعریف قیمت های متعدد برای کالا

تعریف قیمت های متعدد برای کالا

تعریف کوپن تخفیف

تعریف کوپن تخفیف

گزارش های متعدد

گزارش های متعدد

طراحی به صورت رسپانسیو

طراحی سایت به صورت رسپانسیو

سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش آنلاین

 مقایسه محصولات

مقایسه کالاها

اطلاع از موجود شدن محصولات

اطلاع از موجود شدن کالا

پیاده سازی علم Gamification

پیاده سازی علم Gamification

امتیازدهی به محصولات

امتیازدهی به محصولات

مدیریت سفارش های مشتریان

مدیریت سفارش های مشتریان

اطلاع رسانی پیامکی

اطلاع رسانی پیامکی

اطلاع رسانی ایمیلی

اطلاع رسانی ایمیلی

تعریف کارمند به همراه سطوح دسترسی

تعریف کارمند به همراه سطوح دسترسی

ایمیل سازمانی

ایمیل سازمانی

بکاپ گیری منظم

بکاپ گیری منظم

خبرنامه

خبرنامه

صندوق پیام کاربران

صندوق پیام کاربران

مدیریت تنظیمات فروشگاه

مدیریت تنظیمات فروشگاه

چند زبانه

چند زبانه

چت آنلاین با کاربران

چت آنلاین با کاربران

گردونه شانس

گردونه شانس

چند نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی تهران

برای آشنایی بیشتر با کیفیت خدمات طراحی سایت فروشگاهی تهران در شرکت وبنوتک می توانید این نمونه کارها را مشاهده کنید

هدایا و آموزش های رایگان برای طراحی سایت فروشگاهی تهران

با توجه به اینکه کدام یک از پلن های طراحی سایت فروشگاهی را انتخاب می کنید، از هدایا و آموزش های زیر می توانید استفاده کنید

هاست 5 گیگابایت یک ساله

هاست 5 گیگابایت یک ساله

با انتخاب پلن شماره 2 یا 3، هاست استاندارد و باکیفیت از شرکت ایران سرور به شما هدیه داده می‌شود که قیمت این هاست به صورت سالیانه 540,000 تومان می باشد

پنل پیامکی یک ساله

پنل پیامکی یک ساله

پنل پیامک کاوه نگار با امکان ارسال پیامک به شماره های بلک لیست. قیمت این پنل پیامکی سالیانه 300,000 تومان است که با انتخاب هر کدام از پلن ها به شما هدیه می شود.

خذ نماداعتماد الکترونیک

اخذ نماداعتماد الکترونیک

با انتخاب پلن شماره 2 یا 3، نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی به صورت کاملا رایگان برای وب سایت فروشگاهی شما به عنوان هدیه دریافت می شود

مینی دوره آموزش گوگل آنالیتیکس

مینی دوره آموزش گوگل آنالیتیکس

با انتخاب پلن شماره 2 یا 3، مینی دوره آموزش گوگل آنالیتیکس برای تحلیل رفتار کاربران وب سایت به ارزش 250,000 تومان به شما هدیه می شود

 SSL یک ساله

گواهی SSL یک ساله

گواهی SSL یک ساله برای نمایش وب سایت با HTTPS. قیمت این گواهی سالیانه حدودا 300,000 تومان است که با انتخاب پلن شماره 2 یا 3 به شما هدیه می شود.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تهران

نرخ هزینه و مبلغ تعرفه خدمات طراحی سایت فروشگاهی تهران به شرح زیر است

پلن شماره 1

3,800,000 تومان

تنها یکبار
 • پوسته: قالب آماده
 • قابلیت شخصی سازی: ندارد
 • زمان اجرا: 10 روز کاری
 • امکانات پیشرفته: ندارد
 • امکانات فوق پیشرفته: ندارد
 • آموزش: دارد
 • هدیه: دارد
 • پشتیبانی فنی: دارد
 • دریافت مجوزهای وب سایت: دارد
 • دریافت درگاه اینترنتی: دارد
مشاهده جزئیات
پلن شماره 2

6,800,000
4,080,000 تومان

تنها یکبار
 • پوسته: قالب آماده
 • قابلیت شخصی سازی: ندارد
 • زمان اجرا: 14 روز کاری
 • امکانات پیشرفته: دارد
 • امکانات فوق پیشرفته: دارد
 • آموزش: دارد
 • هدیه: دارد
 • پشتیبانی فنی: دارد
 • دریافت مجوزهای وب سایت: دارد
 • دریافت درگاه اینترنتی: دارد
مشاهده جزئیات
پلن شماره 3

9,700,000 تومان

تنها یکبار
 • پوسته: قالب آماده
 • قابلیت شخصی سازی: دارد
 • زمان اجرا: 20 روز کاری
 • امکانات پیشرفته: دارد
 • امکانات فوق پیشرفته: دارد
 • آموزش: دارد
 • هدیه: دارد
 • پشتیبانی فنی: دارد
 • دریافت مجوزهای وب سایت: دارد
 • دریافت درگاه اینترنتی: دارد
مشاهده جزئیات

درخواست مشاوره طراحی سایت فروشگاهی تهران

اگر می خواهید برای کسب و کار خود یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید، حتما پیش از هر گونه اقدام درخواست مشاوره رایگان را ثبت کنید. کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

سوال های شما در مورد طراحی سایت فروشگاهی تهران

در این بخش به رایج ترین سوالاتی که در خصوص طراحی سایت فروشگاهی تهران پرسیده می شوند، پاسخ داده ایم

در اولین قدم حتی پیش از صحبت با شرکت های طراحی سایت فروشگاهی تهران لازم است تعیین کنید چه امکاناتی را در طراحی سایت فروشگاهی خودتان نیاز دارید.

پس از تعیین امکانات مورد نیاز لازم است با شرکت های مختلف طراحی سایت فروشگاهی تهران و شهرستان ها صحبت کنید تا از نظر امکانات و تعرفه ها آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. سعی کنید تیمی را انتخاب کنید که حداقل 3 فروشگاه اینترنتی موفق در رزومه کاری خود داشته باشد.

به صورت خلاصه طراحی سایت فروشگاهی تهران مشمول مراحل زیر است :

1- ابتدا یافتن یک شرکت معتبر طراحی سایت فروشگاهی در تهران یا شهرستان ها.
2- سپس برگزاری جلسه حضوری یا مجازی و یا هر روند دیگری که برای ارزیابی پروژه شما دارد.
3- دریافت پیش فاکتور و انعقاد قرارداد.
4- تامین محتوای اولیه برای شرکت طراح.
5- نظر دادن روی تم گرافیکی و قالب بصری سایت.
6- راه اندازی سایت فروشگاهی و تست و کنترل کیفی آن.
7- ورود سایت به فاز بهره برداری و پشتیبانی.

مسلما شرکت های طراحی سایت فروشگاهی تهران از نظر کمیت بسیار زیاد هستند اما متاسفانه تعداد کمی از این شرکت ها، طراحی سایت فروشگاهی را آنطور که باید و شاید انجام می دهند. به عنوان مثال یک شرکت طراحی سایت فروشگاهی تهران باید تمام تمرکز خود را بر روی امکاناتی بگذارد که در فروش به مشتری کمک می کند. امکاناتی مانند گردونه شانس، پیگیری سبدهای خرید رها شده، کمپین های فروش و ... اما متاسفانه اکثر شرکت های طراحی سایت تهران بر روی امکاناتی مانور می دهند که از نظر ما در فروشگاه اینترنتی کاملا بدیهی هستند.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تهران، معمولا بیشتر و تا حدود دو برابر نرخ طراحی سایت در شهرستان هاست. البته این مساله همیشه صدق نمی کند. از نظر ما قیمت طراحی سایت فروشگاهی به عواملی مانند تعداد نمونه کارهای موفق، امکانات گیمیفیکیشن و موارد این چنینی بستگی دارد که متاسفانه در شرکت های طراحی سایت فروشگاهی تهران عواملی مانند مکان شرکت، تعداد پرسنل و ... در قیمتگذاری دخالت داده می شوند.

مسلما بله! ما فروشگاه آنلاین شما را به گونه ای طراحی و پیاده سازی میکنیم که تمام امکانات مورد نیاز برای فروش اینترنتی در اختیار شما قرار داده می شود. زمانی که کار کردن با وب سایتتان را شروع کنید، متوجه خواهید شد که به همه‌چیز فکر شده است و هیچگونه محدودیتی از نظر تعداد محصول، امکانات، حجم سفارش و ... ندارد.

امکاناتی که در طراحی سایت فروشگاهی لحاظ میکنیم تا حدی کامل هستند که حتی ابزارهایی برای افزایش فروش نیز در اختیار شما قرار داده می شود. مواردی مانند CRM، پیگیری سبدهای خرید رها شده، باشگاه مشتریان و ...

مسلما بله! پس از طراحی سایت فروشگاهی تهران به مدت یکسال پشتیبانی فنی به صورت کاملا رایگان برای شما انجام می شود. منظور از پشتیبانی فنی رفع مواردی است که اصطلاحا به آنها باگ یا خطای سیستمی می گوییم. به عنوان مثال مواردی مانند خطا در پرداخت اینترنتی و مواردی از این دست. لازم به ذکر است که پشتیبانی فنی را در اسرع وقت انجام میدهیم.

تنها مجوزی که برای طراحی سایت فروشگاهی نیاز دارید، نماد اعتماد الکترونیک یا اصطلاحا اینماد است. که در صورت خریداری پلن شماره 2 یا پلن شماره 3، این نماد به همراه نماد ساماندهی به صورت کاملا رایگان به عنوان هدیه برای وب سایت فروشگاهی شما اخذ می شود.

بله. تمام فاکتورهایی که از نظر گوگل در مورد سئو اهمیت دارند را در طراحی سایت فروشگاهی تهران رعایت می کنیم. برای اثبات این موضوع می توانید از وب سایت های آنالیز سئو مانند woorank کمک بگیرید.

ما هسته فروشگاه اینترنتی را با استفاده از تکنولوژی ASP.Net و زبان قدرتمند سی شارپ پیاده سازی می کنیم و این بدان معناست که هر گونه امکانات لازم را میتوانیم به هسته استفاده کنیم، در واقع از ابزارهای آماده مانند وردپرس استفاده نمیکنیم.

ما خدمات طراحی سایت فروشگاهی را به همه مناطق شهر تهران ارائه می دهیم

با توجه به توسعه چشمگیر تجارت آنلاین در سال های اخیر، تمامی کسب و کارها به فکر اختصاص دادن جایگاهی در فضای مجازی افتاده اند. در نتیجه اگر که شما صاحب فروشگاه در تهران هستید، حتما باید طراحی سایت فروشگاهی تهران را در اولویت کارهای خود قرار دهید و سریعا یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کرده و شروع به برنامه ریزی برای حضور گسترده در این عرصه نمایید.

وبنوتک، بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی تهران و به عنوان یکی از برترین ها در مرکز طراحی سایت در تهران است که با خیال راحت می توانید برای راه اندازی سایت فروشگاهی به آن اعتماد کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در غرب تهران

طراحی سایت فروشگاهی در غرب تهران

اگر محل کسب و کار یا سکونت شما در غرب تهران واقع شده است، برای طراحی سایت فروشگاهی در غرب تهران می توانید با کارشناسان طراحی سایت وبنوتک در ارتباط باشید تا در اسرع وقت کارشناسان طراحی سایت فروشگاهی برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

محله های که در محدوده غرب تهران واقع شده اند عبارتند از: محدوده های پونک، ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، کن و وردآورد.

طراحی سایت فروشگاهی در شمال تهران

طراحی سایت فروشگاهی در شمال تهران

اگر محل کسب و کار یا سکونت شما در شمال تهران واقع شده است، برای طراحی سایت فروشگاهی در شمال تهران می توانید با کارشناسان طراحی سایت وبنوتک در ارتباط باشید تا در اسرع وقت کارشناسان طراحی سایت فروشگاهی برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

محله های که در شمال تهران واقع شده اند عبارتند از: تجریش، نیاوران، لویزان، سوهانک، دروس، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین ، ظفر، فرحزاد، سعادت آباد.

طراحی سایت فروشگاهی در شرق تهران

طراحی سایت فروشگاهی در شرق تهران

اگر محل کسب و کار یا سکونت شما در شرق تهران واقع شده است، برای طراحی سایت فروشگاهی در شرق تهران می توانید با کارشناسان طراحی سایت وبنوتک در ارتباط باشید تا در اسرع وقت کارشناسان طراحی سایت فروشگاهی برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

محله های که در این منطقه واقع شده اند عبارتند از: محدوده های تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید،شهرک زیتون، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد.

طراحی سایت فروشگاهی در جنوب تهران

طراحی سایت فروشگاهی در جنوب تهران

اگر محل کسب و کار یا سکونت شما در جنوب تهران واقع شده است، برای طراحی سایت فروشگاهی در جنوب تهران می توانید با کارشناسان طراحی سایت وبنوتک در ارتباط باشید تا در اسرع وقت کارشناسان طراحی سایت فروشگاهی برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

محله های که در جنوب تهران واقع شده اند عبارتند از: شوش، افسریه، یافت آباد، نازی آباد، یاخچی آباد، امام زاده حسن، محله شهرک فردوس، شهرک ولیعصر، شهرک شریعتی، محله ی عبدل آباد، امامزاده عبدالله، برج طغرل.