40 درصد تخفیف ویژه فقط تا شنبه

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

شهر اصفهان، پایتخت فرهنگی جهان اسلام، عروس شهرهای باستانی و همچنین نگین انگشتری کشور عزیزمان است. الحق والانصاف لقب نصف جهان برازنده این شهر است، چرا که دنیایی از هنر و صنایع دستی و آثار تاریخی و زیبایی های طبیعی در اصفهان جمع شده اند. جالب است بدانید که اصفهان از نظر صنعت و تجارت دومین شهر مهم کشور است.

وجود آثار تاریخی متعدد در این شهر باعث شد تا در سال 2006 اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام معرفی شود. علاوه بر آن در آذر ماه ۱۳۹۴ از طرف یونسکو، اصفهان به مجموعه شهرهای خلاق جهان پیوست.

ما نسبت به مردمان مقتصد، ریزبین و با دقت نظر اصفهان، شناخت و ارادت داریم. هدف ما این است که به لطف خداوند در زمینه طراحی سایت، جزء بهترین شرکت های طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان شویم. بنابراین امیدواریم بتوانیم سرویس دهی خوب و قابل قبولی را در زمینه طراحی سایت فروشگاهی به مردمان این شهر ارائه دهیم.

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

این روزها طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان برای تمام کسب و کارهای سنتی به یک امر ضروری تبدیل شده است. از طرفی به دلیل رقابت شدید در این حوزه، تعداد شرکت های طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان بسیار زیاد شده است.

همین مساله باعث شده تا تشخیص اینکه کدام از این شرکت ها خدمات طراحی سایت فروشگاهی را با کیفیت و پشتیبانی بهتری انجام می دهند، برای صاحبان کسب و کار در اصفهان بسیار سخت شود.

شاید به عنوان یک راه حل کلی بتوان گفت بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان، شرکتی است که هم چندین نمونه کار موفق در کارنامه خود داشته باشد و هم امکاناتی را در طراحی سایت فروشگاهی پیاده سازی کند که به فروش بیشتر محصولات شما کمک کند.

برای اینکه راحت باشید، ریز امکاناتی را که در طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان پیاده سازی می کنیم را در این بخش می توانید مشاهده کنید.

مدیریت سفارش های مشتریان

مدیریت سفارش های مشتریان

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت درب منزل

پرداخت درب منزل

کیف پول کاربران

کیف پول کاربران

فیلتر کردن محصولات

فیلتر کردن محصولات فروشگاه

روش های گوناگون ارسال کالا

روش های گوناگون ارسال کالا

مدیریت کاربران

مدیریت کاربران سایت

تعریف قیمت های متعدد برای کالا

تعریف قیمت های متعدد برای کالا

تعریف کوپن تخفیف

تعریف کوپن تخفیف

گزارش های متعدد

گزارش های متعدد

طراحی به صورت رسپانسیو

طراحی سایت به صورت رسپانسیو

سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش آنلاین

ایمیل سازمانی

ایمیل سازمانی

بکاپ گیری منظم

بکاپ گیری منظم

خبرنامه

خبرنامه

سفارشی سازی قالب

سفارشی سازی قالب

بهینه برای سئو

بهینه برای سئو

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

صندوق پیام کاربران

صندوق پیام کاربران

مدیریت تنظیمات فروشگاه

مدیریت تنظیمات فروشگاه

چند زبانه

چند زبانه

چت آنلاین با کاربران

چت آنلاین با کاربران

گردونه شانس

گردونه شانس

 مقایسه محصولات

مقایسه کالاها

اطلاع از موجود شدن محصولات

اطلاع از موجود شدن کالا

پیاده سازی علم Gamification

پیاده سازی علم Gamification

امتیازدهی به محصولات

امتیازدهی به محصولات

اطلاع رسانی پیامکی

اطلاع رسانی پیامکی

اطلاع رسانی ایمیلی

اطلاع رسانی ایمیلی

تعریف کارمند به همراه سطوح دسترسی

تعریف کارمند به همراه سطوح دسترسی

چند نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

برای آشنایی بیشتر با کیفیت خدمات طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان می توانید این نمونه کارها را مشاهده کنید

هدایای رایگان برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

به جهت رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان اصفهانی، با توجه به پلن انتخابی، هدایای مختلفی را برای خدمات طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان در نظر گرفته ایم

هاست 5 گیگابایت یک ساله

هاست 5 گیگابایت یک ساله

با انتخاب پلن های شماره 2 یا 3 طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان، هاست یک ساله با فضای 5 گیگابایت که قیمت آن سالیانه حدودا 500,000 تومان است به شما هدیه داده می شود.

پنل پیامکی یک ساله

پنل پیامکی یک ساله

پنل پیامکی با امکان ارسال پیامک به شماره های بلک لیست مخابرات. قیمت این پنل پیامک سالیانه حدودا 300,000 تومان است که با انتخاب پلن های 1، 2 و یا 3 به شما هدیه می‌شود.

خذ نماداعتماد الکترونیک

اخذ نماداعتماد الکترونیک

با انتخاب پلن های شماره 2 یا 3 طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان، نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی به صورت کاملا رایگان و به عنوان هدیه برای شما دریافت می شود.

مینی دوره آموزش گوگل آنالیتیکس

مینی دوره آموزش گوگل آنالیتیکس

پس از طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان، یک دوره آموزش کامل گوگل آنالیتیکس جهت آنالیز رفتار کاربران وب سایت به صورت کاملا رایگان و به عنوان هدیه به شما ارائه می شود.

 SSL یک ساله

گواهی SSL یک ساله

گواهی SSL یک ساله برای نمایش وب سایت با HTTPS. قیمت این گواهی سالیانه حدودا 300,000 تومان است که با انتخاب پلن شماره 2 یا 3 در طراحی سایت فروشگاهی به شما هدیه می شود.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

ما برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان، 3 پلن مختلف را برای شما در نظر گرفته ایم. که با توجه به نیاز خود می توانید هر کدام را انتخاب کنید.

پلن شماره 1

3,800,000 تومان

تنها یکبار
 • پوسته: قالب آماده
 • قابلیت شخصی سازی: ندارد
 • زمان اجرا: 10 روز کاری
 • امکانات پیشرفته: ندارد
 • امکانات فوق پیشرفته: ندارد
 • آموزش: دارد
 • هدیه: دارد
 • پشتیبانی فنی: دارد
 • دریافت مجوزهای وب سایت: دارد
 • دریافت درگاه اینترنتی: دارد
مشاهده جزئیات
پلن شماره 2

6,800,000
4,080,000 تومان

تنها یکبار
 • پوسته: قالب آماده
 • قابلیت شخصی سازی: ندارد
 • زمان اجرا: 14 روز کاری
 • امکانات پیشرفته: دارد
 • امکانات فوق پیشرفته: دارد
 • آموزش: دارد
 • هدیه: دارد
 • پشتیبانی فنی: دارد
 • دریافت مجوزهای وب سایت: دارد
 • دریافت درگاه اینترنتی: دارد
مشاهده جزئیات
پلن شماره 3

9,700,000 تومان

تنها یکبار
 • پوسته: قالب آماده
 • قابلیت شخصی سازی: دارد
 • زمان اجرا: 20 روز کاری
 • امکانات پیشرفته: دارد
 • امکانات فوق پیشرفته: دارد
 • آموزش: دارد
 • هدیه: دارد
 • پشتیبانی فنی: دارد
 • دریافت مجوزهای وب سایت: دارد
 • دریافت درگاه اینترنتی: دارد
مشاهده جزئیات

کدامیک از این پلن ها برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان مناسب تر است؟

اینکه کدامیک از این پلن ها برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان مناسب تر است، مساله ای است که باید توسط خودتان تصمیم گیری شود. اما به عنوان یک قاعده کلی اگر در حال حاضر یک پیج موفق در اینستاگرام دارید و از میزان فروش خودتان راضی هستید، پلن شماره 1 برای شما مناسب است. در واقع با این پلن روند ثبت سفارش را برای مشتریان خود راحت تر می کنید. البته این پلن شامل امکانات بازی پردازی نمی شود. اما در صورتی که به امکانات پیشرفته نیاز دارید، پلن شماره 2 را به شما توصیه میکنیم که یک فروشگاه اینترنتی کامل است.

در رابطه با پلن شماره 3 باید بگوییم که اگر نیاز دارید امکانات موجود در پلن شماره 2 را با توجه به سلیقه شخصی خودتان تغییر دهید، لازم است که پلن شماره 3 را تهیه کنید. اما حقیقتا پلن شماره 2 یک پلن کامل برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان محسوب می شود.

در صورتی که دقیقا نمی دانید Gamification چه تاثیری بر روی موفقیت فروشگاه اینترنتی شما دارد، پیشنهاد میکنیم صفحه تاثیر Gamification در موفقیت فروشگاه اینترنتی را مطالعه کنید.

درخواست مشاوره طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

اگر می خواهید برای کسب و کار خود یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید، حتما پیش از هر گونه اقدام درخواست مشاوره رایگان را ثبت کنید. کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

سوال های شما در مورد طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

در این بخش به رایج ترین سوالاتی که در خصوص طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان پرسیده می شوند، پاسخ داده ایم

پس از انعقاد قرارداد طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان، لازم است 50 درصد مبلغ قرارداد را پرداخت کنید و 50 درصد باقی مانده نیز پس از تحویل نهایی وب سایت و تایید کتبی طرف قرارداد. البته منظور از تحویل، آپلود اولیه و رونمایی از وب سایت نیست.

از زمان تحویل اولیه چند روز فرصت دارید تا تمام بخش های وب سایت را بررسی کنید، تا اگر کم و کاستی در وب سایت وجود داشته باشد برای شما برطرف کنیم. پس از انجام این تغییرات، آپلود نهایی صورت میگیرد و منظور از تحویل نهایی دقیقا این مرحله است.

خیر. از آنجایی که طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان و سئو هر کدام به عنوان یک پروژه و قرارداد مجزا در نظر گرفته می شوند، بهترین کار این است که ابتدا فرایند طراحی سایت تکمیل شود و سپس به سراغ انعقاد قرارداد سئو سایت فروشگاهی برویم.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تا حد زیادی به امکانات آن وب سایت بستگی دارد. البته منظور امکاناتی است که واقعا بر روی قیمت تاثیر می گذارند و نه امکانات بدیهی. به عنوان مثال تعداد درگاه های اینترنتی یا رعایت استانداردهای سئو از مواردی است که واقعا بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است.

اما متاسفانه بسیاری از همکاران (مخصوصا شرکت هایی که تبدیل به برند شده اند) حتی بدیهی ترین قابلیت هایی که باید در تمام فروشگاه های اینترنتی وجود داشته باشند را در لیست امکانات قید می کنند. شاید بزرگترین دلیلشان این است که هضم تعرفه های سنگین خودشان را برای کاربران راحت تر کنند. بنابراین پس از مشاهده امکاناتی که شرکت های طراحی وب برایتان لیست می کنند، باید بتوانید تشخیص دهید که کدامیک از آنها بدیهی است و قاعدتا نباید بابت آنها هزینه ای را از شما دریافت کند.

ما به صورت تخصصی طراحی سایت فروشگاهی را با استفاده از تکنولوژی ASP.Net و زبان قدرتمند سی شارپ پیاده سازی می کنیم و این بدان معناست که هر گونه امکانات لازم را میتوانیم به وب سایت طراحی شده اضافه کنیم، در واقع از ابزارهای آماده مانند وردپرس یا جوملا برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان استفاده نمیکنیم. .

به عنوان یک راه حل کلی بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان شرکتی است که قبل از شما چندین پروژه موفق را در کارنامه خود داشته باشد.

مدت زمان پیاده سازی با توجه به پلن انتخابی شما برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان متفاوت است. به عنوان مثال در پلن شماره یک، وب سایت را 12 روزه تحویل می دهیم.

صد در صد! لازم است بدانید که تمام وب سایت هایی را که طراحی می کنیم، به مدت یکسال به صورت کاملا رایگان برای رفع خطا یا باگ های احتمالی پشتیبانی می کنیم. حتی برای اضافه کردن امکانات به وب سایت نیز آمادگی کامل داریم.