40 درصد تخفیف ویژه فقط تا شنبه

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی وب سایت شرکت بیمه نسیم آتیه سازان کیمیا

بیمه نسیم آتیه سازان، اولین نماینده شرکت بیمه نوین در استان فارس است که از سال 1397 کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده است.

طراحی سایت فروشگاهی هایپر ترک

هایپرترک یک فروشگاه اینترنتی وارد کننده مستقیم محصولات بهداشتی، شوینده و مواد غذایی اصل و خارجی است که طراحی سایت فروشگاهی این مجموعه به همراه امکانات Gamification توسط وبنوتک با بهترین کیفیت انجام شد.

طراحی سایت ملکی دپارتمان شیراز ملک

پروژه طراحی سایت شیراز ملک یکی از قدیمی ترین و چالش برانگیز ترین پروژه هایی است که در وبنوتک داشته ایم. در واقع این پروژه مربوط به زمانی است که وبنوتک به شکل کنونی فعالیت نداشت و حتی نقشه راه شرکت تعیین نشده بود.

طراحی سایت شرکت فنی مهندسی الکتروپردیس

شرکت فنی و مهندسی الکترو پردیس (اپکو) در زمینه طراحی و مهندسی و ساخت پکیج های صنعتی، کنترل و اتوماسیون فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است.

طراحی فروشگاه اینترنتی پنجول

پنجول بهشت افرادی است که دوستدار محیط زیست و حافظ منافع حیوانات هستند و تلاش میکنند با گیاه خواری به حفظ سلامت جسم و روح خود کمک کنند. طراحی سایت فروشگاهی پنجول توسط وبنوتک به صورت اختصاصی انجام شد.

طراحی سایت فروشگاهی قیمتچی

قیمتچی یک موتور جست و جو و استعلام قیمت است که در شهر گنبد کاووس فعالیت می کند. طراحی فروشگاه اینترنتی قیمتچی به صورت مارکت پلیس انجام شده است و فروشنده های مختلف می توانند کالاهای خود را معرفی و قیمتگذاری کنند.

طراحی فروشگاه اینترنتی شرکت توکلی

شرکت توکلی در سال 1391 تنها با یک محصول فعالیت خودش را آغاز کرد و اکنون پس از گذشت چند سال در زمینه لوازم جانبی ساعت با بیش از 300 محصول ایرانی و خارجی در حال فعالیت است که طراحی فروشگاه اینترنتی این مجموعه توسط وبنوتک با بهترین کیفیت همراه با امکانات Gamification انجام شده است.

طراحی سایت فروشگاهی رهیافت طب

شرکت رهیافت طب در زمینه فروش تجهیزات پزشکی و زیبایی سالهاست که درحال فعالیت است که طراحی سایت فروشگاهی این مجموعه توسط وبنوتک با بهترین کیفیت همراه با امکانات Gamification انجام شده است.