تخفیف طراحی سایت فقط تا پایان این هفته

سئو دسته بندی محصولات در فروشگاه های اینترنتی

  • 17 تیر 1400
افزایش فروش اینترنتی

زمانی که صحبت از سئو می شود اولین چیزی که به ذهن دوستان سئوکار نما می‌رسد این است که باید هر هفته یک تعداد مقاله در وبسایت بارگذاری شود.  در بهترین حالت پیشنهاد می کنند مقاله هایی را بارگذاری کنند که با محصولات مرتبط باشد تا در انتهای مقاله لینک خریداری آن محصول نیز گذاشته شود. در واقع به اصطلاح خود میخواهند با اینکار لینک سازی انجام دهند.

در صورتی که در تمام فروشگاه های اینترنتی بهترین مکانی که می توانید برای سئو از آن بهترین نتایج را کسب کنید، صفحه دسته بندی محصولات است. پس حتما از طراحی وب سایت خود بخواهید تا در ساخت فروشگاه اینترنتی شما امکان بارگزاری متن در صفحه دسته بندی مقالات را فراهم کند.

به عنوان مثال اگر فروشگاه اینترنتی شما در زمینه فروش مواد غذایی فعالیت می کند، به احتمال زیاد یکی از دسته‌بندی‌های شما عسل طبیعی است.  حال اگر بتوانید در این صفحه یعنی جایی که تمام عسل های شما لیست شده اند حداقل دو هزار کلمه محتوای متنی ایجاد کنید و در رابطه با عسل و خواص آن برای کاربران توضیح دهید، به احتمال زیاد می توانید نتایج خوبی را در گوگل کسب کنید.

دقت کنید که این متن باید برای کاربران نوشته شود نه برای گوگل پس با این تفاسیر از نوشتن عبارت هایی مانند عسل چیست یا عسل چگونه ایجاد می شود اجتناب کنید!

 

 به عنوان مثال متن شما می تواند از اینجا آغاز شود که چرا باید عسل طبیعی بخوریم؟ 

پس از آن لازم است بگویید که اگر عسل طبیعی مصرف نکنیم و به جای آن از عسل های مصنوعی و کم کیفیت استفاده کنیم چه می شود؟

سپس می توانید شیوه های تشخیص عسل طبیعی از عسل مصنوعی را در قالب ویدئو به کاربران خود توضیح دهید.

در نهایت می توانید به این نکته اشاره کنید که اگر به عسل طبیعی نیاز دارید می توانید از فروشگاه ما تهیه کنید.

در واقع نوشتن چنین مطالبی در صفحه دسته بندی محصولات علاوه بر اینکه تاثیر بسزایی در سئو وبسایت می‌گذارد،  میتواند تاثیر بسزایی در جلب اعتماد کاربران به وبسایت شما داشته باشد.

 

بنابر این برای سئو فروشگاه اینترنتی خود، تنها به درج مقاله یا سئو کردن صفحه محصول بسنده نکنید.

دیدگاه کاربران :
دیدگاه خود را بنویسید :